Network ve System Danışmanlığı

Network ve System Danışmanlığı nedir?

Network ve System Danışmanlık Hizmeti, altyapımızda ya da farklı bir alt yapıda bulunan, Network ekipmanları, Sunucu, Storage, Sanallaştırma ve Cloud altyapınız için sağladığımız danışmanlık hizmetidir..

Network ve System Danışmanlığı ile ne fayda sağlanır?

Network Alt Yapısında Kullanılan Ürün ve Servislerin Analizi; Mevcut altyapı içerisinde kullanılan ürünlerin ve network servislerinin analizinin yapılması, stabil çalışması ve sorun gidermeye yönelik çözümlerin uygulanması konusunda hizmet verilmektedir. Opsiyonel olarak tam kontrol, 7/24 monitor ve raporlama, güvenlik taramaları gibi farklı kapsamlar tercih edilebiliyor. Tam kontrol hizmeti ile, sunucunuza ait tüm yönetimi devralarak sizin işinize odaklanmanızı sağlıyoruz. Monitör ve Raporlama hizmeti ile, 7/24 sizin için sunucunuzu izleyerek olası kesintileri size raporluyoruz. Bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı iletirseniz, size uygun bir teklif hazırlayabiliriz.

Network ve System Danışmanlığı ile:
  • Network ekipmanları operasyon hizmetleri,
  • Sunucu yönetim ve konfigurasyon hizmetleri,
  • Storage konfigurasyon ve yönetim hizmetleri ,
  • Cloud Sanallaştırma kurulum ve yönetim hizmeti,


Güvenli Alt Yapı

Network ve System alt yapınız uçtan uza analizleri yapılarak riskler ortadan kaldırılır. Network ve Sunucu alt yapınız için felaket senaryoları oluşturulur.

Yüksek Performans

Doğru donanım tercihi ve konumlandırma ile systemlerinizin daha performanslı çalışması sağlanır ve riskler ortadan kaldırılır. 7/24 Anlık izleme ile %99.99 Uptime oranı yakalanır.

7/24 Online Takip

Bütün Network ve System ekipmanlarınız online yazılımlar ile 7/24 takip edilmektedir. Anlık müdahale ile servis devamlılığı garanti edilmektedir. Danışmanlık hizmetinde uzman personelimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bizimle online iletişime geçebilir yada +90 (850 885 10 80) numaradan ulaşarak ihtiyaçlarınızı iletirseniz, size uygun bir teklif hazırlayabiliriz.