SSL Sertifikaları

RapidSSL Certificate

Rapid SSL sertifikaları; %99 tarayıcı desteği ve tüm bankalar ile mükemmel uyum içinde çalışmaktadır.

SignSec Pro SSL

Tüm Bankalarla Uyumlu
Belge Gerektirmez
10.000 $ Garanti
Mobil Destekli

FreeSSL (RapidSSL 30-Day Trial)

Bu deneme sertifikası otuz gün boyunca bir web sitesini korur. Otuz gün geçtikten sonra, tam bir RapidSSL'ye geçebilir veya daha fazla SSL için bazı premium çözümleri keşfedebilirsiniz.

Comodo EV SSL

Comodo EV SSL size 2048 bitlik güçlü imza ile 256 Bit güçlü şifreleme koruması sağlar, Comodo EV SSL, en son teknoloji olan yeşil bar ile en hasas bilgilerinizi korur. Yeşil bar üzerinde korunan firmanızın ismini kullanıcılarınıza göstererek sitenizin güven kazanmasını sağlar. Yeşil bar, sepet gelen müşterilerinizin terkini azaltır. Uzun vadede size gelir sağlar.

Comodo PositiveSSL

Positiv SSL, en hassas bilgilerinizi korumak için güçlü şifreleme algoritmasına sahiptir. Size teknoloji standartlarının üstünde bir güvenlik sağlar. Kullanıcılarınızn en hassas bilgilerini daima korur.

Comodo PositiveSSL Wildcard

Positiv SSL WildCard ana domain ve tüm subdomainlerinize (alt isimlerinize) gerçek koruma sağlar. Örneğin izhost.com yanında mobile.izhost.com, web.izhost.com, bugun.izhost.com, vb. Kullnacağınız tüm subdomainlerinize koruma sağlar. Positive SSL Wildcard, en hassas bilgilerinizi korumak için güçlü şifreleme algoritmasına sahiptir. Size teknoloji standartlarının üstünde bir güvenlik sağlar. Kullanıcılarınızn en hassas bilgilerini daima korur.